O aymoo po kolei

W Londynie spotkałem świetnych ludzi dzięki którym wiele się nauczyłem, co procentuje do dzisiaj. To były bardzo ważne 3 lata mojego rozwoju i tworzenia się wizji pracowni. Po powrocie z Londynu w 2010 roku powstało aymoo.

Trudne początki

Z rysunkiem miałem wiele wspólnego właściwie od dziecka, od chwili kiedy byłem w stanie utrzymać w ręku ołówek. Mogłem rysować godzinami i dawało mi to sporo frajdy. W międzyczasie zostałem ekonomistą, ale po kilku miesiącach pracy w księgowości, a potem kilku niezbyt długich latach w korporacji, byłem przekonany, że nie jest to to, czym chiałbym się zajmować. Wtedy zdecydowałem, że zostanę grafikiem, twórcą stron internetowych, projektantem i tak się stało.

Pierwszą stronę stworzyłem w 2001 roku przy pomocy Worda! Serio. Później, posługując się już trochę bardziej zaawansowanymi programami zacząłem tworzyć strony dla znajomych, ich znajomych itd. Jednak w tamtym czasie polski rynek stron internetowych dopiero raczkował, nie wszyscy byli przekonani, że inwestycja w stronę internetową ma sens. Trudno było o klienta.


London calling

Fala emigracji zaniosła mnie do Wielkiej Brytanii. Miałem nadzieję na zdobycie doświadczenia, poznania nowoczesnych technik, technologii i sposobów pracy nie znanych wtedy szeroko w Polsce oraz na nawiązanie znajomości w branży graficzno-programistycznej. Udało się. W Londynie spotkałem świetnych ludzi dzięki którym wiele się nauczyłem, co procentuje do dzisiaj. Dziękuję Wam za możliwość wspólnej pracy Beata z Gala Productions, David z I Spy Security, Marinos i Alex z Maznet, Tomek z Digital Bradcasters.

To były bardzo ważne 3 lata mojego rozwoju i tworzenia się wizji pracowni.

Po powrocie z Londynu w 2010 roku zarejestrowałem aymoo.


Aymoo

aymoo [ ajmu ] ? Niektórzy mówią, że to nazwa starożytnego plemienia indiańskiego, które jako pierwsze tworzyło rysunki w jaskiniach. Musi to być bardzo stare plemię, bo nie ma o nich wzmianki nawet w Wikipedii.

Od tamtej pory rysuję, tworzę, projektuję, zdobywam nowe umiejętności, doświadczenia i ciągle rozwijam się realizując kolejne projekty dla moich klientów.

Pracownia aymoo to obecnie grupa pasjonatów - grafików, programistów, którzy łącząc siły oraz korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia wspólnie tworzą dla firm, instytucji, stowarzyszeń, świadcząc profesjonalną kompleksową obsługę.

Tworzymy strony internetowe, rejestrujemy domeny, projektujemy loga, wszelkiego rodzaju poligraficzne materiały promocyjne i marketingowe. Dzięki współpracy z drukarnią dostarczamy kompleksowy serwis od projektu do gotowych materiałów dostarczonych do biura.

Mamy na swoim koncie projekty realizowane dla zanych klientów i marek np. LOTTO, Emilia Meble, AVON, Samsung, Arsenal London, NHS, ale też dla lokalnych firm, po sąsiedzku, w podwarszawskich Łomiankach.

jesteśmy na facebook